NOVINKY

 BLEMISH REDUCING CREAM  - novinka v péči o problematickou pleť

Cena Kč 1.960,-

 Set, ve kterém najdete 24 hodinový krém a speciální pudr, vám poslouží jako pečující krém, maska či krém pro lokální ošetření problematické pleti.  SOS De-Blemish Kit je vhodný pro všechny typy pleti, které jsou problematické a to i ve  zralejším věku. Pro mastnější typ pleti, která má rozšířené  póry a má tendenci se zanášet a pro hodně mastnou pleť, která potřebuje zmatnit. Set obsahuje 2 produkty: De-Blemish Cream 50 ml, De-Blemish Powder 5 g.

  3 možnosti aplikace

 1.  24 hodinový krém - ráno a/nebo večer na očištěnou pleť.

2.  Lokální nebo intenzivní péče - při více znečištěné pleťi namíchejte krém s pudrem v poměru 2:1 a naneste na celý obličej. Také můžete použít jen jako noční péči. Nebo lokálně na problematické partie pleti.

3.  Maska: Smíchejte krém s pudrem v poměru 1:1, naneste lokálně na postižená místa nebo na celý obličej jako masku a po 30 min smyjte dostatečným množstvím vody.

...dobrý v posteli

Active Night Fluid

Do rodiny ampulek Babor přibyl nový člen - aktivní fluid, který právě v noci pracuje pro vaší dokonalou pleť.

Cena za 7 ampulí:

Kč 950,-

Cena za 7 ampulí PROMO:

Kč 770,-


AHA 10+10 PEELIG GEL
AHA 10+10 PEELIG GEL

AHA

10+10 PEELING GEL

Koncentrát s vysokým obsahem ovocných kyselin /10%/ zajišťuje intenzivní peeling pokožky a její obnovu. Antioxidanty ji aktivně chrání pře předčasným stárnutím.

Kč  2.770,-

Limitovaná edice setu na čištění pleti Hy-Oil a Phytoextract k 60. výročí BABORU.

Vylepšená receptura obou výrobků.

Zabaleno v krásné plechové krabici.

Balení  obsahuje:

200 ml   Hy-Oil

100ml    Phytoextract


Kč    1.008,-

DETOX LIPO CLEANSER

Optimálně vyvážený detoxikační komplex aktivuje vlastní kožní detoxikační enzymy a účinně chrání pokožku před škodlivými látkami a volnými radikály. Inovativní formule na bázi lipidů - LipoTherm otevírá póry a čistí pleť účinně do hloubky. Podporuje lepší vstřebávání pokožky, kde mohou optimálně rozvíjet svůj účinek.

Použití: nant na obličej, promasírovat, namočit ruce do vody a opět promasírovat, vzniklou emulzi smýt vodou. Pozor na oči.

Kč  1.200,-


BI-PHASE AMPOULES

První dvoufázová ampule na světě představuje převratný objev ve výzkumu lipidů. Aktivní látky působí na zkrášlení pleti a mikrojemné lipidy vytvářejí na pokožce dokonalé krémové ošetření.

Fialová ampule - zklidnění, hydratace

Zelená ampule - vypnutí pleti, zpevnění kontur

Žlutá ampule - rozjasňující, odstraňuje nerovnosti, zdokonaluje tón a povrch pleti


Sada 24 ampulí:  Kč  2.211,-


   STÁHNĚTE SI VÍCE INFORMACÍ O PRODUKTECH - BABOROVINY 2016